Сільський голова

Рудень Дмитро Іванович

Новий спортивний майданчик – радість для всіх!

Поділитися новиною:

Новий спортивний майданчик – радість для всіх!

02 червня 2017 року відбулося святкове відкриття спортивного майданчика на подвір’ї нашої школи

Дуже приємно, що в наш час є добрі люди, які не байдужі до справ маленьких сіл і переймаються всіма їхніми проблемами. Саме такими людьми є гості нашого свята: Герой України, Народний депутат України, президент Громадської спілка «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук; голова Куп’янської районної ради Геннадій Володимирович Ківшар та сільський голова Дмитро Іванович Рудень.

Саме завдяки Віктору Миколайовичу для маленьких кислівчан до Міжнародного дня захисту дітей було організоване незабутнє свято. Окрім головного подарунка – сучасного спортивного майданчика, для дітей була проведена анімаційно-ігрова програма з солодкими подарунками для всіх учасників. В кінці заходу дітей пригостили смачною польовою кашею та цукерками від сільського голови Дмитра Івановича.

Колектив та учні Кислівської школи висловлюють щиру подяку за турботу й піклування підростаючого покоління.

Новий спортивний майданчик – це і для батьків приємний подарунок. Від імені усієї батьківської громади зі словами вдячності звернулася Курилова Наталя Анатоліївна. Вона зауважила, що спортивні заняття та ігри на свіжому повітрі, сприятимуть зміцненню здоров’я їхніх дітей.

Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх!
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10600 | Переглядів: 307Дата публікації: 17:12 06.06.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада