Сільський голова

Рудень Дмитро Іванович

Свято до Дня дошкілля

Поділитися новиною:

Свято до Дня дошкілля

29 вересня 2017 року в Кислівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» відбулося свято, присвячене Дню дошкілля.

Дошкільне дитинство - важливий та відповідальний період в житті малюка. Майбутня його доля багато в чому залежить від мудрості та професійної майстерності вихователя, теплоти його серця, терпіння, уваги та розуміння внутрішнього світу дитини.
29 вересня 2017 року в Кислівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» відбулося свято, присвячене Дню дошкілля.
Завідувач привітала колектив дошкільного навчального закладу та ветеранів педагогічної праці з професійним святом.
До дітей завітала Чарівниця зі своєю помічницею, діти вітали гостей пісеньками, таночками, віршами, грали в ігри. Багато  теплих слів вдячності пролунало від дітей та батьків.
Свято залишило позитивні емоції та враження,  подарувало гарний  настрій всім присутнім.

Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля Альбом: Свято до Дня дошкілля
Web-адреса: dnzsonechko.kupyansk.info/news/id/11204 | Переглядів: 154Дата публікації: 16:10 02.10.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада